Witamy na pokładzie Pracowni językowo- edukacyjnej Duo Lingua.

Odkryj z nami tajemnice języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy niemieckiego. Daj się porwać warsztatom teatralnym, reportażu czy kursom przygotowującym do egzaminów: matura, ósmoklasisty, certyfikaty First, Advanced, Proficency.

Z nami wypłyniesz na szerokie wody!

             Kształcimy językowo całe pokolenia, od najmłodszych po dorosłych, z nami wiek nie gra roli. Nasze kursy językowe i warsztaty edukacyjne, dopasowujemy do potrzeb naszych Kursantów, zachowując przy tym, najwyższe standardy  kształcenia.

       Jakość świadczonych usług oraz komfort naszych Słuchaczy stanowią dla Duo Lingua najważniejszy priorytet, dlatego wszyscy nasi Lektorzy oraz Animatorzy posiadają udokumentowane kwalifikacje, doświadczenie i przede wszystkim pasję do nauczania.

    Metoda, którą nauczamy języków obcych, opiera się na total language immersion, czyli całkowitym „zanurzeniu się” w języku. Podczas zajęć z lektorem,  Słuchacz otaczany jest z każdej strony i na każdej płaszczyźnie,  językiem, którego się uczy. Młodszych Kursantów zanurzamy poprzez nauczanie polisensoryczne- dzieci chłoną język za pomocą wszystkich zmysłów.

        Dbamy o każdy szczegół w złożonym procesie kształcenia językowego oraz prowadzonych warsztatów edukacyjnych. Wiemy jak ważną rolę odgrywa miła i pozytywna atmosfera, dzięki której nauka staje się przyjemniejsza. Dlatego nasi uśmiechnięci i pomocni Lektorzy oraz Animatorzy, czekają na Was w przytulnych, dobrze wyposażonych salach.

Galeria

Z nami wypłyniesz na szerokie wody!