Ahoj! Już czas rozpocząć przygodę z językiem. Im wcześniej tym lepiej! Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, a nauka języka to dla nich ogromna frajda i dobra zabawa! Dlatego, Drogi Rodzicu, mamy specjalnie dopasowane do potrzeb i rozwoju Twojego dziecka kursy, które dzięki Pat the Pirate i naszej załodze są ciekawa i zachęcają do pozostania na pokładzie Duo Lingua. 

 

Nasza metoda

 W Duo Lingua, Pat the Pirate razem z naszą załogą pomoże Twojemu dziecku odkryć nieznane lądy języka obcego. Podczas zajęć całkowicie zanurzamy się w języku. Pracują wszystkie zmysły, wyobraźnia i ciało. Podążamy za potrzebami i rozwojem Twojej Pociechy, aby proces nauki języka obcego przebiegał w sposób naturalny i przyjemny, dając przy tym wymierne efekty.

Jak to robimy w Duo Lingua?

WE SING- ulubione melodie towarzyszą nam od najmłodszych lat i na długo zapadają w pamięci. Duo Lingua wykorzystuje piosenki do nauki poprawnych struktur gramatycznych, nowego słownictwa oraz intonacji. Muzyka pozwala wprowadzić dobry nastrój i napełnić dzieci pozytywną energią, co sprzyja efektywnej nauce języka obcego.

WE FEEL- doświadczanie otaczającego świata jest podstawą w przyswajaniu wiedzy. Dzieci chcą zobaczyć, dotknąć, powąchać, słowem, odczuć wszystkimi zmysłami to czego się uczą.Podczas zajęć czy to z języka angielskiego czy innego języka obcego, w Duo Lingua wykorzystujemy autentyczne materiały, które wspierają proces nauki języka obcego u najmłodszych poprzez ukierunkowanie i działanie na wszystkie ośrodki zmysłów.

WE TALK- komunikacja werbalna stanowi integralną część całego procesu komunikacji. W Duo Lingua zanurzamy naszych Słuchaczy w języku, którego się uczą- język polski nie istnieje. Dzięki immersji językowej i komunikacji tylko w języku obcym dzieci osłuchują się z nowym słownictwem oraz strukturami gramatycznymi co ułatwia proces nauki i wdrażania reakcji językowych.

WE ACT- wcielanie się w róże postaci sprawia Małym i Dużym ogromną frajdę, dlatego podczas zajęć chętnie wykorzystujemy elementy dramy. Od drobnych scenek po przedstawienia, każda forma teatralna ma pozytywny wpływ na naukę języka obcego- wprowadza dobry nastrój, pozwala na autoekspresje, przełamuje barierę w mówieniu i jest fantastycznym narzędzie do powtórki poznanego słownictwa i gramatyki.

WE PLAY- czym byłyby zajęcia języka obcego bez gier i zabaw? Dlatego w Duo Lingua każde spotkanie z językiem obfituje w przeróżne gry i zabawy ruchowe, co zapewnia dobrą energię i jest niezastąpionym narzędziem do powtórki przerobionego materiału (tak, tak, utrwalamy wszystko zawsze, na każdych zajęciach).

WE JOKE- uśmiech, zabawne sytuacje wydobywają z nas ogromne pokłady endorfin. Dlatego w Duo Lingua wprowadzamy elementy humorystyczne, które pozwalają na lepsze przyswajanie języka obcego jak i kształtowanie poczucia humoru u dzieci-  szczęśliwe dzieci uczą się szybciej!

WE READ- czytanie bajek i opowiadań towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Dlatego każde zajęcia językowe w Duo Lingua kończymy czytając naszym Słuchaczom opowiadania odpowiednio dobrane do ich wieku i percepcji. Czytanie sprzyja wyciszeniu, pobudza wyobraźnię, poszerza horyzonty zarówno w aspekcie językowym jak i wiedzy ogólnej. Wykorzystujemy sprawdzone i wartościowe książki o pięknych ilustracjach aby przyswajanie wiedzy było przyjemniejsze.

WE CARE- Duo Lingua dbamy o naszych Słuchaczy jak o swoje własne dzieci. Dlatego stwarzamy warunki komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa, aby proces nauki języka obcego stał się przygodną w ciepłej i troskliwej atmosferze. Dzieci najlepiej przyswajają wiedzę kiedy są szczęśliwe i mają poczucie bezpieczeństwa.

Ahoj przygodo! Zapraszamy na nasz pokład!

 

Oferta kursów: KURSY DLA DZIECI